جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ Friday,19 August 2022


شرکت صنعتی دوده فام در سال 1383 با هدف توليد انواع دوده صنعتي مورد مصرف صنايع ساخت تاير و لاستيك تأسیس گرديد. در سال 1386عملیات احداث واحد چهل هزار تنی به منظور تولید دوده صنعتی سخت و نرم را در شهرك صنعتي شماره 2 شهرستان دزفول در استان خوزستان واقع در ميان مناطق نفت‌خيز جنوب كشور آغاز نمود.
خوراك این کارخانه و فرآيند توليد دوده صنعتي، استفاده از روغن‌های پسماند خام و فراوري شده واحدهای پالایشگاهی و پتروشیمی و همچنین روغن قطران ذغال سنگ مي‌باشد. روش توليد دوده صنعتي در اين كارخانه حاصل بهره‌گیری از به‌روزترین فناوري در طراحی تجهیزات و ماشین آلات (وبه‌روش (Wet Processing،در جهان و در مقایسه با واحدهای فعلی در سطح كشور، دارای بهترین بازدهی تولید (کمترین میزان مصرف روغن به‌ازای دوده تولیدی) و همچنین بیشترین ميزان بازيافت انرژی خروجي راكتورها در مراحل مختلف فرآیند تولید خود می‌باشد.
این کارخانه در اواخر سال1390 به عنوان چهارمین تولید کننده دوده صنعتی در کشور به بهره‌برداری رسید. در این کارخانه، هر دو خط سخت و نرم ضمن استفاده از فناوري پيشرفته، تمام مراحل تولید و بسته‌بندی به صورت کاملاً مجزا و موازی با یکدیگر طراحی شده‌اند و از تنوع تولیدي گسترده‌اي نيز برخوردار مي‌باشند.
ظرفیت تولیدي اين کارخانه 40 هزار تن در سال (شامل20 هزار تن انواع دوده سخت و20 هزار تن انواع دوده نرم) در گریدهای مختلف می باشد. 
این شرکت با برخورداری از ویژگی‌های اشاره شده در بالا و اخذ گواهي‌هاي كيفي محصولات خود، استاندارد ملي واز مراجع معتبر تحقيقاتي در جامعه توليدكنندگان بين‌المللي كربن بلاك - CCBI – و اخذ گواهي‌هاي مديريت، پرچمدار استفاده از فناوري نوین در صنعت دوده کشور می‌باشد.

آدرس دفتر مرکزی:
تهران ، میدان ونک ، بزرگراه شهید حقانی ، بعد ازچهارراه جهان کودک ، قبل از پل مدرس ، پلاک 8

آدرس کارخانه:
 
دزفول، شهرک صنعتی شمارۀ 2
کد پستی: ۴۴۵۸ – ۶۴۶۱۵

تلفن:
۷~۸۸۸۷۱۲۶۵ و ۵~۸۸۶۴۰۳۷۳- 021

دورنگار: ۸۸662190 -021


پست الکترونیک : info@sadaf-cb.com
وب سایت: http://sadaf-cb.com

 sinapad